Протидія плагіату

Протидія плагіату

Редакція журналу «Development Service Industry Management» приймає до публікації лише оригінальні статті, які не були опубліковані раніше і не подавалася для публікації в інший журнал.

Для виявлення текстових запозичень у представлених рукописах використовується таке програмне забезпечення як: Unicheck, Antiplagiat, eTXT.

Редакційна колегія журналу «Development Service Industry Management» аналізує будь-який випадок плагіату по суті. Якщо плагіат чи текстові запозичення виявлено редакторами або рецензентами на будь-якому етапі до публікації рукопису, автора (авторів) попереджують про необхідність переписати текст або зробити посилання на першоджерело.

Рукописи, в яких виявлено плагіат, обробляються на підставі обсягу плагіату, наявного в рукописі: якщо більше 25% плагіату, рукопис відхиляється без редакційного рецензування.

Відсоток плагіату розраховується програмним забезпеченням, а також оцінюється редакційною колегією.

Плагіат після публікації

Якщо після опублікування виявлено плагіат, то редакційна колегія проводить аналіз даного факту. Якщо буде знайдено плагіат, редакція журналу зв'яжеться із автором. Сторінки, що містять плагіат, буде позначено у PDF-файлі. В залежності від масштабу плагіату, документ також може бути відкликано (видалено).

Автори несуть відповідальність за отримання дозволу на авторське право для відтворення ілюстрацій, таблиць, малюнків, взятих у інших авторів та/або джерел. Дозвіл повинен бути розміщений внизу під кожним елементом.

Самоцитування

Допускається використання самоцитування не більше, ніж 20% джерел.