РОЗВИТОК ІДЕЇ КВАНТОВОГО СТРИБКА В ЕКОНОМІЦІ XXI СТОЛІТТЯ

Автор(и)

DOI:

https://doi.org/10.31891/dsim-2024-5(22)

Ключові слова:

економіка, інновації, інноваційна економіка, квантовий стрибок, квантова економіка, квантові технології, економічна система, технологічна революція

Анотація

У статті розглядається концепція квантового стрибка економіки XX століття; історичний та теоретичний аспект, практичний характер розвитку квантової інновації. Для досягнення цієї мети проаналізовано теоретичне обґрунтування квантових стрибків в економіці XX століття; досліджено, як радикальні новації та квантові технології впливають на світові процеси економічного розвитку, змінюють ринкову структуру та створюють новітні моделі управлінського та бізнес-розвитку. Розглядаються ідеї інноваційної теорії на засадах основних механізмів економічного розвитку та виділяється роль економічних перетворень; поняття «великі інноваційні цикли», що відбиває циклічний характер технологічного переміщення з впливом на економіку та розвиток. У статті розглядається квантовий алгоритм, що покращує точність прогнозування трендів ринку, а організації ефективно планують розробку інновацій, прогнозують споживчий попит, аналізують конкурентоспроможність. Результати дослідження рекомендовані для подальших наукових розробок при застосуванні квантової техніки. Висновком є використання квантів, яке призводить до зміни структури світової економіки, концентрації економічної могутності конкурентоспроможних підприємств. У висновку запропоновано розвивати узгоджені дії уряду, ділової спільноти та науковців у галузі досліджень квантової фізики, фінансування наукових програм, стимулювання співпраці академій, університетів із бізнесом.

 Інтеграція знання у фізиці, математиці, інформатиці та економіці пояснює вплив квантової динаміки на інноваційний процес та макроекономічні тренди.

##submission.downloads##

Опубліковано

28.03.2024

Як цитувати

КОРЖ, Р. (2024). РОЗВИТОК ІДЕЇ КВАНТОВОГО СТРИБКА В ЕКОНОМІЦІ XXI СТОЛІТТЯ. Development Service Industry Management, (1), 153–158. https://doi.org/10.31891/dsim-2024-5(22)

Номер

Розділ

Статті